Üdvözöljük a

Huszonketten jutottak tovább megyénkből | Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

honlapján!

-

Huszonketten jutottak tovább megyénkből

Szerző: dr. Beregszászi Ferenc | 2018. február 13.

Összesen 22 Csongrád megyei tanuló jutott tovább a Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV) és az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara által szervezett megyei elődöntőiből. Ők 11 szakmában versenyezhetnek tovább a válogatókon, ahol majd eldől, hogy kik lehetnek ott az áprilisi, fővárosi döntőn, amelyet hagyományosan a Szakma Sztár Fesztiválon rendeznek meg.

Tájékoztató a szakmai versenyek válogatójáról, kattintson ide.

 

A válogatókkal kapcsolatos további információkról az adott szakképesítés versenyfelelősétől kaphat tájékoztatást. 

 

Gratulálunk nekik:

Jelentkező neve Szakképesítés neve Elméleti oktatást végző (tag)iskola Gyakorlati képzőhely neve
Ádók Henrietta Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző Hódmezővásárhelyi SZC Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Contitech Fluid Automotive Hungária Kft.
Antali Balázs Lajos Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző Szegedi SZC Csonka János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája RotaPack Csomagolástechnikai Zártkörűen működő Részvénytársaság
Bábi Zalán Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző Szegedi SZC Csonka János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája RotaPack Csomagolástechnikai Zártkörűen működő Részvénytársaság
Barta Máté Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő Szegedi SZC Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Thermo-Szerviz Kft.
Bús Kitty Kozmetikus Szegedi SZC Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Dr. Katonáné Dunai Erika e.v.
Csikós András Automatikai technikus Szegedi SZC Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szegedi Szakképzési Centrum
Dohány Dániel Axel Automatikai technikus Szegedi SZC Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szegedi Szakképzési Centrum
Farkas Benjamin Mechatronikai technikus Szegedi SZC Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szegedi Közlekedési Kft.
Fövényes Anikó Ács Szegedi SZC Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Baustudium Szolgáltató, Szakképzési és Átképző Kft.
Gémes Martin Műszaki informatikus Szegedi SZC Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szegedi Szakképzési Centrum
Juhász Dénes Automatikai technikus Szegedi SZC Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szegedi Szakképzési Centrum
Kis László Automatikai technikus Szegedi SZC Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szegedi Szakképzési Centrum
Krizsán Péter Zoltán Hegesztő Szegedi SZC Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája CH-Industries Zrt.
Luncz Lili Kereskedő Hódmezővásárhelyi SZC Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma SPAR Magyarország Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Marsinszky Csaba Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő Hódmezővásárhelyi SZC Zsoldos Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Baustudium Szolgáltató, Szakképzési és Átképző Kft.
Módra Mátyás Műszaki informatikus Szegedi SZC Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szegedi Szakképzési Centrum
Nagy Csaba Infokommunikációs hálózatépítő és üzemeltető Szegedi SZC Gábor Dénes Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szegedi Szakképzési Centrum
Szabó Erik Automatikai technikus Szegedi SZC Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szegedi Szakképzési Centrum
Szabó Gergő Festő, mázoló, tapétázó Hódmezővásárhelyi SZC Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Baustudium Szolgáltató, Szakképzési és Átképző Kft.
Szatmári Norbert Péter Műszaki informatikus Szegedi SZC Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szegedi Szakképzési Centrum
Szögi Péter Automatikai technikus Szegedi SZC Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szegedi Szakképzési Centrum
Turai Márk Tamás Mechatronikai technikus Szegedi SZC Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szegedi Közlekedési Kft.

 

  Kiesett versenyzők összesített pontszámai és százalékai

 

Országos lista: Továbbjutottak